HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Atılım Sistem olarak; hızla gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek şirketlerin ve kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda her sektöre özel olarak geliştirdiğimiz yazılım ve donanım servis hizmetlerimiz sayesinde işinizle alakalı en çok ihtiyaç duyduğunuz beğendiğiniz çözümler ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlıca alternatif seçeneklerle tamamlayabilmek adına siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. 
Dijital dünyanın her geçen gün daha çok hayatımıza yerleşmesiyle markaların, firmaların bu dijital dünyada yer bulması sürdürülebilirliğinin olması oldukça önemlidir. Dijitalleşme, ulaşılabilir bilgilerin herhangi bir bilgisayar, akıllı telefon, tablet vb. teknolojik araçlar tarafından okunabilecek, o ortamlarda düzenlenebilecek ve iş akışlarına dahil edilecek şekilde dijital ortama aktarılması sürecine verilen ad olarak tanımlanabilir. Dijitalleşme, toplumun ve ekonominin 'Dijital Dönüşüm'ü için kullanılan genel bir terimdir. Analog teknolojilerle karakterize edilen endüstriyel çağdan dijital teknolojiler ve dijital iş yenilikleriyle karakterize edilen bilgi ve yaratıcılık çağına geçişi açıklar.
Hızla gelişen teknolojilerle ‘dijital çağ’ olarak adlandırabileceğimiz bu dönemde Dijital Dönüşüm kaçılmaz. Özellikle dünyanın evrildiği teknoloji ve yaşam birlikteliği dijitalleşme ve dijital dönüşümü artık yararlanabileceğimiz bir alternatif yol değil, geleceği şekillendirecek sistemin de anahtarı yapmaktadır.
Yenilikçi teknolojilere ve dijital dönüşüme yapılacak yatırımlar ile dijitalleşmeyle sağlanacak uyum geleceği anlamlandırmaya yardımcı olacaktır. Var olanı iyileştirmeden yeni yapılanmalara, profesyonel destek almadan yeni teknolojilerin kullanımına kadar pek çok etken, mevcut varlığınızın ve gelecekteki varlığınızın belirleyicisi olacaktır.

Geleceğin Anahtarı Dijitalleşme

Hizmet, ürün, iş geliştirme, eğitim, sağlık, ticaret, sanat gibi aklınıza gelebilecek birçok alanda teknoloji ve dijitalleşmenin sağladığı faydalar her geçen gün artıyor. Şirket içinde kullanılan sistemlerden, satış için kullanılan uygulamalara, sosyal sorumluluk için kullanılan projelerden sanatsal aktivitelere kadar dijitalleşme yaşamın her alanına yansıyor. Değişen ve gelişen ihtiyaçlar ile oluşan gereksinimlere cevap verebilmek için dijital çağa uyum sağlamak gerekiyor. Hedef kitlenin kullandığı teknolojiler bilinmez, şirket içi yönetimleri kolaylaştıracak dijitalleşme görülmezse ve gelecek stratejisi dijitalleşmeden bağımsız geliştirilirse dijitalleşme çağı ıskalanmış olur.
İş performansını değiştirecek teknolojiler ve uygulamalarla rakiplerin de önüne geçilebilir. Kısaca,
ticari büyüme sağlamak,
operasyonel verimliliği artırmak,
hedef kitleye hitap edebilmek,
yeni kişilere ulaşmak,
rakiplerin önüne geçmek,
yeni çalışma yöntemleri geliştirmek,
gibi daha birçok avantajı yakalamak için dijital dönüşümü gerçekleştirmek gereklidir.